Eden: It's an Endless World 14

Tłumaczenie: Zbigniew Kiersnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Eden". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
978-83-237-2926-6
manga
komiksy
Lucyfer

Czternasty już tom mangowej opowieści sensacyjno-szpiegowsko-fantastycznej o przyszłych losach Ziemi, zniszczonej wojnami, chorobami i walką o wpływy wielkich międzynarodowych organizacji. Tom rozpoczyna się od szokującej, ale jak najbardziej prawdziwej opowieści o jatkach międzyplemiennych w Afryce, którym nie mogli przeciwdziałać obecni na miejscu żołnierze ONZ, bo zabraniały im tego…...

Tom rozpoczyna się od szokującej, ale jak najbardziej prawdziwej opowieści o jatkach międzyplemiennych w Afryce, którym nie mogli przeciwdziałać obecni na miejscu żołnierze ONZ, bo zabraniały im tego… zarządzenia. Świadkiem rzezi był mały chłopiec, który po latach został przewodniczącym Propatrii, najsilniejszej z ogólnoświatowych organizacji polityczno-finansowych. Jego celem jest zapobieżenie dalszym wojnom na Ziemi, ale nie wie, że na urząd został wybrany jako figurant… Znakomita opowieść sensacyjna, odsłaniająca mało przyjemne aspekty władzy.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl