Crying Freeman tom 9

Cykl: Crying Freeman (tom 9)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Kuraingu Furiiman 9
manga, komiksy, gangsterzy, yakuza, walka, wojna
komiksy
Lucyfer

Japończyk, który został mordercą chińskiej mafii "Hundred Eight Dragon". Jego pseudonim to Crying Freeman. Dlaczego po każdym zabójstwie po jego polikach spływają łzy? Za tym dziwnym pytaniem kryje się zdumiewająca i mroczna historia młodego mężczyzny o imieniu Yo i pięknej kobiety - Emu. Przed Wami kolejny przebój mistrza "poważnej kreski" - Ryoichi'ego Ikegami, którego styl mieliście okazję poznać podczas lektury innego jego przeboju - mangi "Heat", która ukazała się niedawno nakładem naszego wydawnictwa. "Crying Freeman" znany jest także z wyświetlanego w telewizji filmu "Wybrany", będącego adaptacją tej mangi! Mistyczny świat chińskiej mafii i japońskiej jakuzy, w którym przede wszystkim stawiana jest lojalność do zwierzchników. Wojny gangów i pojedynki zabójców oraz uczucie wyrastające na tym nieprzyjaznym gruncie, to główne atuty tej opowieści! Przemoc i seks, miłość i śmierć - po prostu kawał dobrej sensacji!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2009

źródło okładki: http://jpf.com.pl