anioleeek

"Książka powstała z myślą o tym, żeby zachęcić do wspólnego działania tych wszystkich, którym los naszej Ojczyzny nie jest obojętny. (...) W ostatnich latach znajdowaliśmy się ciągle w sytuacji orła przykutego do skały. Podnosiliśmy się i upadaliśmy. Mieliśmy nadzieję i ją traciliśmy. Złowieszczy łańcuch wciąż ściągał nas w błoto. Jednakże pamiętajmy, że Polska nie upadnie tak jak padają inne narody starej Europy" - fragment książki.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl