Biały bez

Tłumaczenie: Marta Kamińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najpiękniejsze miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
White lilac
83-7082-416-1
Dorota_1988

Promienie słońca wpadały przez okno i przemieniły włosy Llittaw złoto. Zastanawiał się, czy to złe i nienaturalne pożądać już tej kobiety, którą pragnął w przyszłości pojąć za żonę.Ze złotymi włosami po obu stronach twarzy i ramionach wyglądała cudownie młodo i pięknie. Kiedy leżała obok niego wczoraj w nocy wzbudziła w nim dziką namiętność. Jednocześnie odczuwał wobec niej respekt ponieważ...

Promienie słońca wpadały przez okno i przemieniły
Kiedy leżała obok niego wczoraj w nocy wzbudziła w
nim dziką namiętność. Jednocześnie odczuwał wobec niej respekt ponieważ była inna. czuł że należy do niego od zawsze i na zawsze.

źródło opisu: Amber, 1994

Amel V | 2015-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2015

Realizuję ambitny plan lektur na święta. Całe szczęście, że w tv jest to, co zawsze na Gwiazdkę, więc można spokojnie czytać. Barbara Cartland to Wielka Dama Literatury. Była ozdobą kolorowych gazet w czasach, gdy w Polsce było szaro i nijako. Gdy przekonałem się do prozy "kobiecej" postarałem się przeczytać wszystko co napisała i chętnie wracam do jej ciepłych, pogodnych powieści. Trudno uwierzyć, że pisząc wciąż romanse potrafiła napisać, aż tyle oryginalnych powieści. Kiedy człowiek myśli o pisarkach romansów zawsze widzi Meryl Streep w "Diablicy", ale tak naprawdę to Barbara Cartland była Pierwsza.
Ilitta Calvert jest zdolną malarką. Tworzy portrety-karykatury, na których przedstawia portretowane osoby jako zwierzęta, które są odbiciem ich najsilniejszej cechy charakteru. Młoda kobieta uciekła z domu i podróżuje do Londynu, żeby uniknąć małżeństwa zaaranżowanego przez jej ojca i żeby rozpocząć nowe życie biednej artystki. Los sprawia, że spotyka swojego przyszłego męża, który...

beti | 2016-12-07
Lexksa | 2016-10-20