83-214-0576-2
Włochy, włoski
kamk

"Rozmówki włoskie" przeznaczone są dla osób wyjeżdżających do Włoch, a nie znających języka włoskiego. Obejmują one zasób pytań, odpowiedzi, zwrotów i wyrażeń potocznych, które umożliwiają porozumienie się w elementarnym zakresie w różnych typowych sytuacjach, związanych z wyjazdem i z pobytem za granicą. Jest to więc pomoc o charakterze doraźnym, przeznaczona nie do systematycznej nauki języka, lecz do bezpośredniego wykorzystania w pewnych określonych sytuacjach. Przejrzysty układ tematyczny oraz alfabetyczny spis haseł umożliwiają natychmiastowe odnalezienie poszukiwanych zwrotów i wyrażeń, a zastosowanie transkrypcji fonetycznej ułatwia prawidłową wymowę.

źródło opisu: wstęp do książki

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Lubczyk | 2016-02-08
| 2014-07-08