Samotny Wilk i Szczenię: Chmury i smok, wiatr i tygrys

Cykl: Samotny Wilk i Szczenię (tom 7)
Wydawnictwo: Mandragora
Kozure Okami 7
9788360802076
manga, komiksy
komiksy
Lucyfer

Główny bohater serii, Itto Gami, to bezwzględny, pozbawiony skrupułów płatny zabójca. Niegdyś był katem szoguna, ale w wyniku zdrady utracił swą posadę i został skazany na śmierć. Wynajęci ninja zamordowali też jego żonę. Teraz, wraz ze swoim malutkim synem Daigoro, szuka zemsty - a poszukiwanie to zajmie mu całe lata. Na swej drodze podejmie się najróżniejszych zadań, cierpliwie zbierając informacje o ludziach, którzy go zdradzili.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/samotny_wilk_i_szczenie/7

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/samotny_wilk_i_szczenie/7,okladka

Darth_Riv | 2016-11-01
ChiHeng | 2016-04-16