Samotny Wilk i Szczenię: Święto Zmarłych

Cykl: Samotny Wilk i Szczenię (tom 6)
Wydawnictwo: Mandragora
Kozure Okami 6
9788360802045
manga, komiksy
komiksy
Lucyfer

Kolejny akt legendy Samotnego Wilka i Szczenięcia opowiadającej o przebiegłym płatnym zabójcy oraz o jego synu w ich niebezpiecznej wędrówce przez bezkresy feudalnej Japonii. W tym tomie Ogami mierzy się z najbardziej niebezpiecznym mordercą w okolicy, odkrywa niecne zamiary trupy oszustów oraz podstępem demaskuje niegospodarnego Pana, a także stawia czoła najniebezpieczniejszym ninja Shoguna z klanu Kurokuwa! Samotny Wilk i Szczenię to absolutna klasyka gatunku, będąca od ponad trzech dekad nieustanną inspiracją dla wielu scenarzystów i artystów na całym świecie.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/samotny_wilk_i_szczenie/6

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/samotny_wilk_i_szczenie/6,okladka

Darth_Riv | 2016-11-01
ChiHeng | 2016-04-21