Heat t.7

Tłumaczenie: Rafał "Kabura" Rzepka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Heat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
灼熱 7
978-83-7471-015-2
manga, heat
komiksy
Lucyfer

Oj, niełatwo się wybić w mafijnym podziemiu Japonii! Boleśnie przekonało się o tym wielu "młodych gniewnych", którzy zamiast wypłynąć w światku yakuzy, wypływali w pobliskiej rzece z kulą w głowie, bądź też ginęli bezpowrotnie, zmieleni przez tryby jednej z największych organizacji przestępczych świata. Dla Tatsumi Karasawy i jego ekipy nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Odkąd, w ciągu zaledwie dwóch dni przejmując prestiżowy klub hostess, przebojem (dosłownie) wdarli się do tokijskiego podziemia, wciąż pną się w górę, nie przebierając zresztą w środkach.

źródło opisu: http://jpf.com.pl

źródło okładki: http://jpf.com.pl