Mars 8

Mars 8
manga, komiks, mars
komiksy
Moonlight

Rei zastanawia się nad przyczynami uczuciowej oziębłości Kiry. Tymczasem wychodzi na jaw, że była ona w dzieciństwie molestowana przez swojego ojczyma i do tej pory dręczą ją koszmarne wspomnienia. Na domiar złego matka Kiry, która znajduje się w poważnych kłopotach finansowych, zapada na zdrowiu z przepracowania. Zaniepokojony ojczym, który od czasu wspomnianego incydentu z nimi nie mieszka, pojawia się nagle skruszony i oferuje swoją pomoc. Matka Kiry decyduje się dać mężowi drugą szansę. Zapada postanowienie, że rodzina znowu zamieszka razem. Kira znajduje się w dramatycznej sytuacji. Z jednej strony panicznie boi się ojczyma, z drugiej nie chce wyprowadzić się z domu i zostawić matki.

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/