Mars 7

Mars 7
manga, komiks, mars
komiksy
Moonlight

Jeden z bohaterów poprzedniej części, mroczny Makio Kirishima odkrywa, że Rei mógłby być w pewnym sensie jego "pokrewną duszą", stąd też stara się do niego zbliżyć. Dziewczyna Reiego, Kira, staje się w tej grze tylko przeszkodą, dlatego Makio postanawia ją wyeliminować. Jego chora wyobraźnia daje mu szerokie pole do popisu. Chłopak nie cofnie się przed niczym. Broniący Kiry Rei po raz kolejny przekonuje się, że policja w pewnych wypadkach jest bezsilna. To, że Makio zamordował swojego kolegę jest tajemnicą poliszynela, nie ma jednak dowodów jednoznacznie obciążających Kirishimę.

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/