Kolejna odsłona

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Cykl: Dziewczyna Super (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Notorious

Jenny czuje się coraz lepiej w akademii Waverly - elitarnym liceum z internatem. Jest gwiazdą drużyny hokeja na trawie, zbiera same piątki i zdobywa nowych przyjaciół. Ale ma i wrogów. Callie, współlokatorka Jenny, jest na nią wściekła. Doskonale wie, że Jenny kocha się w jej chłopaku. A wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy pojawia się Tinsley. Na wiosnę wyleciała ze szkoły, teraz...

A wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy pojawia się Tinsley. Na wiosnę wyleciała ze szkoły, teraz wraca - ku zaskoczeniu wszystkich. Zamierza bawić się jeszcze lepiej niż w zeszłym roku. I pomóc Callie zemścić się na Jenny...

źródło opisu: Amber, 2006

źródło okładki: Amber, 2006

anymore | 2014-01-31
Przeczytana: 08 grudnia 2013

Drugi tom przygód Jenny Humprey, Calli Vernon, Tinsley Carmichael, Brett Messersmith i reszty jej przyjaciół z waverly - szkoły z internatem. Ta seria jest lepsza niż plotkara.

Karina | 2011-07-21
Przeczytana: 29 maja 2011

Strasznie lubię serię Dziewczyna Super. Moim ulubionym bohaterem jest zdecydowanie Easy, po prostu uwielbiam chłopaka! Ta część wciągnęła mnie równie mocno jak poprzednia. Polecam. :)

Maer | 2013-02-08

I love it ♥