Pokolenie kataryniarzy

Wydawnictwo: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
832210460X
Camillos

Andrzej Cybulski, kierownik klubu studentów Wybrzeża "Żak", przedstawia działalność "Żaka" w okresie jego najbujniejszego rozkwitu, gdy powstawały teatrzyki, kabarety i scenki studenckie ("Bim-Bom", "Co To", "To Tu" i wiele innych) oraz ich animatorów (Afanasjewa, Kobielę, Zbyszka Cybulskiego, Fedorowicza, Krechowicza), oddaje klimat tamtych lat. Jest to drugie, uzupełnione wydanie tej...

Jest to drugie, uzupełnione wydanie tej książki. Pierwsze wydanie sprzed 15 lat poszerzone zostało o rozdziały poświęcone samorządności studenckiej (Studencki Parlament), działalności gospodarczej (studencka spółdzielnia pracy "Technoservice") i naukowej Zrzeszenia Studentów Polskich.

źródło opisu: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe, 1989

źródło okładki: Zdjęcie autorskie