Ciepły wiatr

Tłumaczenie: Barbara Kośmider
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiazdy Romansu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Heart Of Winter
miłość, uczucia
Edyta

Nicole pochodzi z bogatej rodziny, ale nie miała szczęśliwego dzieciństwa. Po śmierci matki zrywa kontakty z ojcem i wyprowadza się z domu. Znajduje posadę sekretarki w Chicago, jednak pewnego dnia szef oświadcza, że z powodów zdrowotnych wyjeżdża na miesiąc na ranczo brata w Montanie. Chce stamtąd prowadzić interesy, dlatego Nicole postanawia mu towarzyszyć. Traktuje jednak ten wyjazd jak zło konieczne. Nie uśmiecha jej się życie na wsi, poza tym słyszała wiele złego o Winthropie, właścicielu rancza…

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl

Amoretta | 2014-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Akurat dla mnie - wspaniała. Główna bohaterka trafia w swym życiu na ranczera, którego pokochała od razu. Nie ukrywa tego przed nim. On, wspaniały kowboj i ranczer, ma uprzedzenia do bogatych panien i nie chce żenić się w ogóle. Aż iskrzy każde ich spotkanie. Przeczytałam w jeden dzień, sama marząc o takiej miłości i takim mężczyźnie. Pewno jeszcze do niej kiedyś wrócę.

Marta Bilewicz | 2012-06-18
Przeczytana: 17 czerwca 2012

Słabiutka. Jakby napisana po łebkach. Główna bohaterka robi wrażenie niezrównoważonej emocjonalnie, popada z euforii w depresję - jakoś nie przypadła mi do gustu.

alja | 2017-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2017