Bogate panny

Tłumaczenie: Krystyna Kozubal
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Hero's kiss
miłość, uczucia
Edyta

Diana Palmer "Założyciel rodu" Biedny, ale bardzo przystojny Jon Jacobs postanawia ożenić się z bardzo bogatą panną, aby zrealizować swoje ambitne plany. Jego wybór pada na Ellen, córkę właściciela linii kolejowej. Czy rozpali się w sercu Jona miłość do żony, kiedy ten marzący wyłącznie o karierze i fortunie mężczyzna odkryje jej zalety? Judith Stacy "Niezwykła umowa" Rebeka prowadzi w...

Diana Palmer "Założyciel rodu"

Judith Stacy "Niezwykła umowa"
Rebeka prowadzi w Kolorado znakomicie prosperującą herbaciarnię. Ma wysokie wymagania wobec mężczyzn i świadomie wybiera los starej panny. Gdy poznaje Jacka, odważnie proponuje mu krótki, niezobowiązujący romans. Tylko romans? – zastanawia się Jack. Czyżbym był za biedny na męża dla tej bogatej panny?

Mary Burton "Rosyjska księżniczka"
Adam Richmond, zamożny, ale bardzo samotny mężczyzna, zamierza właśnie przetrwać kolejną, smutną dla niego Wigilię, kiedy dobry los nagle stawia mu na drodze piękną Sophie, zubożałą rosyjską księżniczkę. Adam dowiaduje się, że musiała ona uciekać z Rosji przed wierzycielami ojczyma. Czy zdzwonią im świąteczne weselne dzwony?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Paula | 2014-05-20
Przeczytana: 19 maja 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

olaba | 2014-01-10
Przeczytana: sierpień 2014

Książka bez rewelacji, ale myślę, że jest to dobra lektura na letni wieczór w ogrodzie.

Nemu | 2016-03-08

ZR