Planeta śmierci 5

Tłumaczenie: Inessa Kim
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Planeta śmierci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Deathworld V: Deathworld vs Filibusters
83-7245-437-X
planeta śmierci, dinalt, pyrrus

Pyrrus wciąż opiera się próbom kolonizacji. Śmiertelnie niebezpieczna flora i fauna planety unicestwiają każdego napastnika. Jason dinAlt dochodzi do wniosku, że można je zniszczyć tylko przy pomocy czegoś lub kogoś jeszcze bardziej okrutnego. A nikt nie jest tak bezwzględny jak straszliwi kosmiczni piraci...

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://godi.pl/planeta-smierci-5.html

Kevorkian | 2013-02-25
Przeczytana: 26 lutego 2013

Bardzo starałam się przeczytać całą serię, bo wystartowała całkiem przyzwoicie, ale w połowie tego tomu po prostu wymiękłam. Akcja ciągnąca się jak ser na pizzy okraszona patetycznymi rozmowami megalomanów. Stwierdziłam, że czytanie ma być przyjemnością a nie przykrą pańszczyzną do odwalenia i sobie podarowałam.

wojtek.wysocki | 2013-07-04
Na półkach: Przeczytane, Ebooks
Przeczytana: 15 czerwca 2013

Początkowo zdecydowanie za bardzo się przeciągała, nie wiadomo też było dokąd to dąży. Ale finalna "intryga" jedyna w swoim rodzaju. Chociaż koniec kolejny raz nie do końca mnie przekonał.

książek: 1986
Jahty | 2011-10-22
Przeczytana: 2010 rok

Super ! Naprawdę czapki z głów!

Rikass | 2016-12-21
Morfezik | 2016-12-15