Syn czy niewolnik

Tłumaczenie: Bożena Olechnowicz
Wydawnictwo: W Wyłomie
Spiritual slavery to spiritual sonship
978-83-89634-71-9
religia
Magdalena

To książka, w której praktyczne prawdy pomogą przejść z z życia, że jesteś sługą lub niewolnikiem, do życia w odczuciu, że jesteś ukochanym, ulubionym synem lub córką. W książce tej znajdziesz wyzwanie i przekonanie o grzechu ,ale także pociechę i zachętę. Nadzieja przemiany i odbudowy pomoże ci znaleźć bezpieczną przystań w czasie sztormów, nauczysz się, jak wyrzucić za burtę sieroce...

Nadzieja przemiany i odbudowy pomoże ci znaleźć bezpieczną przystań w czasie sztormów, nauczysz się, jak wyrzucić za burtę sieroce nastawienie i zakotwiczyć serce w Bożym dziedzictwie błogosławieństwa i powodzenia.

źródło opisu: http://www.wwylomie.com/syn-czy-niewolnik-twoje-przeznaczenie-454.html

źródło okładki: http://www.wwylomie.com/syn-czy-niewolnik-twoje-przeznaczenie-454.html

ginewra | 2016-01-08
Na półkach: Nie mam, Przeczytane