Wiedeń

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Udany weekend". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bezdroża
kamk

Zapraszamy w podróż po najwspanialszych miastach Europy. W 3 częściach przewodnika z serii "Udany weekend" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży: - informacja praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży - zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno - historyczne i kulturowe - dzielnice i zabytki - rozdział proponujący trasy zwiedzania danego miasta...

- informacja praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży
- dzielnice i zabytki - rozdział proponujący trasy zwiedzania danego miasta i opisujący interesujące miejsca.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie