Zalesianie terenów porolnych

Wydawnictwo: Instytut Badawczy Leśnictwa
83-87647-08-X
popularnonaukowa
Łukasz

pod red. Andrzeja Gorzelaka Posiadając ziemię mało przydatną do uprawy rolniczej warto zastanowić się nad jej zalesieniem. Zwiększenie powierzchni lasów podnosi bowiem walory środowiska przyrodniczego i jakość bytu ludzi w nim żyjących, a właścicielowi lasu daje realne korzyści finansowe i źródło osobistej satysfakcji. Autorzy poradnika wyrażają nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu...

pod red. Andrzeja Gorzelaka

Posiadając ziemię mało przydatną do uprawy rolniczej warto zastanowić się nad jej zalesieniem. Zwiększenie powierzchni lasów podnosi bowiem walory środowiska przyrodniczego i jakość bytu ludzi w nim żyjących, a właścicielowi lasu daje realne korzyści finansowe i źródło osobistej satysfakcji. Autorzy poradnika wyrażają nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu przyczyni się on do osiągnięcia tych celów.

źródło opisu: antykwariat.waw.pl

źródło okładki: antykwariat.waw.pl