Dalmanuta. Chwała Boża

83-7030-384-6
religia, duchowość
religia
Magdalena

Nazwa "Dalmanuta" pojawia się w Ewangelii tylko raz (...) Zaraz też wsiadł z uczniami do łodzi i przybył w okolice Dalmanuty (Mk 8, 10). Udali się więc w kierunku Dalmanuty, tajemniczego miejsca, do którego żegluje się z Panem Jezusem. Jakże głęboka analogia: istnieje tajemniczy cel - cel fascynujący dla wszystkich, którzy wybierają Jezusa. (...) Dlatego kieruję dziś do Was zaproszenie Pana Jezusa: Wejdźcie ze mną na łódź i popłyńmy z Panem Jezusem na drugi brzeg morza, do Dalmanuty.

źródło opisu: Mario Marini, okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie