Pogoda i klimat

Wydawnictwo: Świat Książki
popularnonaukowa
Łukasz

Czytelnik interesujący się zjawiskami pogodowymi - czy to zawodowo, czy amatorsko - znajdzie w tej książce wskazówki do własnych celowych obserwacji pogody. Dowie się z niej wszystkiego o zjawiskach wpływających na pogodę na Ziemi, o mapach pogody, o typowych ogólnych sytuacjach meteorologicznych w Europie, o prognozowaniu pogody, o rodzajach chmur, o siłach wiatru i o wielu innych ciekawych sprawach.

źródło opisu: lideria.pl

źródło okładki: alejka.pl

ughfudoi | 2014-11-09

Przejrzałem ją wielokrotnie, choć chyba nigdy nie przeczytałem od deski do deski. Czas to zmienić.

Jotkape | 2016-08-29
Przeczytana: 27 sierpnia 2016