Samoleczenie za pomocą kamieni szlachetnych

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Natury Człowieka [Astrum]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7277-003-4
ezoteryka, uzdrawianie
Dorota_1988

eczenie kamieniami polega na ich oddziaływaniu na ludzki organizm. Należy jednak pamiętać o tym, że nie można ich traktować jako narzędzi medycznych. Są one przekaźnikiem zarówno swojej własnej energii, jak i pozytywnej energii tkwiącej w nas samych. Poszczególne kamienie chronią od wszelkich nieszczęść i chorób. Mają wpływ na osoby je noszące, i tak np. opal chroni przed chorobami, przegania zły nastrój i przywraca humor; karneol przyśpiesza gojenie ran, rozwesela, chroni przed truciznami; agat daje poczucie bezpieczeństwa, podnosi samoocenę; lapis-lazuli chroni przed depresją; topaz leczy wrzody i uspokaja; cytryn wywiera korzystny wpływ na rodzinę; chalcedon leczy choroby gardła, jaspis - choroby nerek.

Z niniejszej książki dowiecie się o leczniczej mocy kamieni szlachetnych i półszlachetnych, czyli jakie kamienie wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie, jak za ich pomocą zwielokrotnić siły samoleczenia, jak medytować i wizualizować z kryształami, a także jakie kamienie są przypisywane znakom zodiaku.

Jeśli mocno uwierzycie w leczniczą moc kamieni szlachetnych, to w ten sposób ją uwolnicie i na pewno dobrze spożytkujecie.

krystyna kalinowska | 2012-03-09

Autorka wprowadza nas w świat kamieni szlachetnych i ich właściwości leczniczych

Kamila | 2015-02-23
Na półkach: 2015, Przeczytane