Samoleczenie aloesem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zdrowie-jedz zdrowo, żyj dłużej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
zdrowie, medycyna
Dorota_1988

O wszechstronnym działaniu ziół nie trzeba nikogo przekonywać. Któż z nas w chwilach kryzysowych nie pił mięty czy nie płukał włosów w korze dębowej? A herbatka malinowa i okłady z babki lancetowatej?! W prezentowanej książce Teresa Stąpór omawia cudowne właściwości lecznicze tak powszechnie przecież znanego aloesu. Czyni to w sposób nader sugestywny, z doskonałą znajomością tematu, szczyptą humoru, tudzież astrologii (horoskop zielarski). Podając rozmaite przepisy na od wieków sprawdzone maści, napary i winka – stosowane zarówno przez buddyjskich mnichów, jak i europejskich terapeutów – uświadamia, że moc lecznica tej rośliny, możliwości jej wykorzystania są ogromne. Nie ulega zatem wątpliwości, że warto przyjrzeć się skarbom, które ozdabiają nasze okna!

źródło opisu: Wydawnictwo ASTRUM, 2010

źródło okładki: http://www.astrum.wroc.pl