Galaktyczne sny

Wydawnictwo: Rebis
Galactic Dreams
837120390X
Karoten

Najnowszy zbiór w dorobku Harry'ego Harrisona, zawierający nowe, nigdzie jeszcze nie publikowane opowiadanie o Billu Bohaterze Galaktyki, który tym razem próbuje... wypocząć. Ponadto można się z niego dowiedzieć, jak według autora wyglądały początki wielu doniosłych wydarzeń historycznych, jak III Rzesza dokonała podboju Stanów Zjednoczonych oraz do czego może doprowadzić ciekawski robot.

Wstęp zaś pozwoli czytelnikowi poznać od kuchni blaski i cienie życia pisarza oraz początki licznych podróży rodziny Harrisonów, które z czasem stały się wręcz przysłowiowe.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: własne zdjęcie