Biała suknia

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Justin
8323819912
miłość, uczucia
Edyta

Dom Jacobsów, których przodkowie byli założycielami Jacobsville w Teksasie, zostaje wystawiony na licytację. Shelby, córka zmarłego właściciela domu, zaczyna pracę sekretarki w miejscowej kancelarii. Justin Ballenger, zgorzkniały ranczer, którego odrzuciła sześć lat wcześniej, kiedy był bez grosza, proponuje jej dach nad głową i małżeństwo. Przez lata żył myślą o zemście, teraz przychodzi jej z pomocą. Shelby zastanawia się, czy Justin chce ją poniżyć, czy może wciąż kocha?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Paula | 2014-03-31
Przeczytana: 30 marca 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Paulina | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Kolejna uwielbiana przeze mnie pisarka. Jej książki opisują niezwykłą historię, piękną parę i miłość. Polecam.

Deruska | 2012-03-11

Świetna książka bardzo mi się spodobała warta przeczytania;]

Beciach | 2012-05-04
Przeczytana: 04 maja 2012

Przeczytana, ale wiem, że nie za długo będzie w mej pamięci

Ewkag | 2015-11-11
Przeczytana: 10 maja 2014

inny tytuł "Pomocna dłoń"

Sylwia | 2018-03-30
książek: 2053