Serce i reszta ciała. Księga trzystu sześćdziesięciu kochanków

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
kochankowie, miłość
Dorota_1988

"Serce i reszta ciała" to pierwsza i jedyna w Polsce książka, która odsłania sekrety miłości sławnych malarzy, pisarzy, aktorów, uczonych, lekarzy, polityków i władców tego świata. Ukazuje ich wstydliwie skrywane słabostki, fobie, szczególne żądze i niestosowne upodobania. Książka przedstawia blisko sto awanturniczych historii, wzbogaconych portretami ich bohaterów. Wszystkich łączy miłość: namiętna, cielesna, wzniosła, także taka, która potrafi odebrać życie.

źródło opisu: http://www.antykwariathistoryczny.pl

źródło okładki: http://www.antykwariathistoryczny.pl