W cieniu mistrza

Wydawnictwo: G&P
8372720754
opera, Niemcy, wyjazd, praca, kariera
Dorota_1988

Powieść do czytania; jej bohaterami są dwaj śpiewacy operowi, którzy wyjechali do Niemiec, aby szukać tam lepszych zarobków. Jeden z nich robi wielką karierę, drugi cienko przędzie, ale zdarzy się coś nieoczekiwanego... Ciekawie nakreślone tło sytuacyjno-obyczajowe, motywy działania i zaskakujące relacje między dwoma bohaterami. Wartka narracja, spora doza ironii i sarkazmu i egzotyczne środowisko wszystko to zapewnia powieści niepowszednią czytelniczą atrakcyjność.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza G&P, 2002

źródło okładki: http://www.gmp.poznan.pl