Księga zamachów. Od Sarajewa do Dallas

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Łowcy Sensacji". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
literatura faktu
hunter

Od dawna intrygowały mnie zamachy. Zaskakują znienacka i przez długie lata podniecają ciekawość splotem zdarzeń i tajemnicami kulis. Wiele ludzi wciąż na nowo rozczytuje się w przygodach odkrywców lub wgłębia się w perypetie głośnych afer kryminalnych.Przedstawiam więc zamachy: bohaterski i nikczemny, makabryczny i groteskowy, udany i nieudany, prawdziwy, sfingowany a także wyimaginowany.

[Władysław B. Pawlak]

źródło opisu: Wydawnictwo Iskry, 1975