Bitwa o umysł

Battlefield of the Mind
Poradnik, chrześcijaństwo
poradniki
Magdalena

Troska, zwątpienie, zamieszanie, depresja, złość i uczucie potępienia – to wszystko są ataki na umysł. Joyce Meyer pomogła milionom ludzi zwyciężyć w tych ważnych bitwach – może pomóc także tobie. W swoim największym bestsellerze autorka pokazuje jak zmienić życie poprzez zmianę sposobu myślenia. Uczy, jak radzić sobie z tysiącem myśli, które masz każdego dnia. Dzieli się wyzwaniami, tragediami i zwycięstwami z własnego małżeństwa, rodziny i pracy, które pomogły jej odkryć zmieniające życie prawdy.

To zależy od ciebie:

• Zacznij kontrolować swoje myśli i rozpocznij drogę do pokoju i wolności.

• Rozpoznaj destruktywne myśli i nie pozwól, aby miały wpływ na twoje życie.

• Bądź cierpliwy w stosunku do siebie, nawet jeżeli popełniasz błędy.

• Porzuć pustynną mentalność – i odkryj drogę do szczęścia i spełnienia.

Odkryj dzisiaj, jak odnieść zwycięstwo w twojej BITWIE O UMYSŁ!

źródło opisu: Instytut Wydawniczy "Compassion", 2010

źródło okładki: http://ksiegarnia.compassion.pl

Lucy | 2018-12-26
Przeczytana: 16 grudnia 2018

Wypożyczyłam tę pozycję, ale zapewne zakupię swój własny egzemplarz. Najbardziej podobała mi się część 3. Nie pozostawia wątpliwości. Ta książka jest dla wszystkich, w zasadzie każdy powinien ją przeczytać. Na pewno odpowie na nurtujące nas pytania. To nie jest zwykły poradnik, a swego rodzaju instrukcja jak wygrać tą bitwę.