Smaki. Dzień Dobry TVN

Wydawnictwo: G+J
978-83-61299-84-4
kulinaria

Codziennie rano program Dzień Dobry TVN gromadzi przed telewizorami olbrzymią widownię. Gorące tematy, ciekawi goście, porady i... pyszne potrawy. W książce Smaki Dzień Dobry TVN Czytelnik znajdzie mnóstwo przepisów (w tym przepisów gwiazd), rozmowy z gotującymi na antenie (m.in Robertem Sową, Andrzejem Polanem) oraz prowadzącymi program (m.in. Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman) , a także mnóstwo "smacznych" ciekawostek. Jeśli nie wiesz czym są zozworki, chcesz nauczyć się robić pralinkowe pączki i dowiedzieć się dlaczego jajka od kur zielononóżek są najzdrowsze - koniecznie sięgnij po tę książkę!

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: dziendobrytvn.plejada.pl

Matacz | 2012-08-10
Przeczytana: 16 lipca 2012

Nietypowa książka kucharska, w której zaprezentowano przepisy na dania przyrządzane w telewizyjnym programie Dzień dobry TVN. Ładne wydanie i dużo zdjęć są niewątpliwym jej atutem. Same przepisy, czyli esencja książki kucharskiej, są raczej wyszukane i wykwintne, a co za tym idzie - dość trudne w wykonaniu. Na początku traktowałem to jako wadę, jednak tak naprawdę czasem może się przydać pomysł na oryginalne danie, którym można popisać się przed znajomymi lub rodziną. W książce znajdziemy również wywiady ze wszystkimi prezenterami programu i niektórymi gośćmi, które dość dobrze wpasowują się w całość.
Podsumowując wystawiam ocenę 8/10 i pragnę zaznaczyć, że jeżeli podczas codziennego gotowania ktoś chce opierać się głównie na książce z przepisami to ta publikacja się do tego nie nadaje.

unnecessary | 2016-02-20
kaskus87 | 2015-02-04