Cecylka Knedelek Tom 2

Wydawnictwo: Jedność
978-83-7442-731-9
kulinaria, dzieci

"Cecylka Knedelek" to wspaniała i przepyszna zabawa! Wreszcie doczekaliśmy się prawdziwej książki dla małych i dużych kucharzy! Opowiada ona o mieszkającej w domku przy ulicy Naleśnikowej 5 w Starym Knedelkowie, Cecylce Knedelek oraz gąsce Walerii, a także o ich przyjaciołach. W książce znajduje się prawie 100 opowiastek i ponad 130 bajkowo opisanych przepisów na pyszne potrawy. Dowiesz się z niej, dlaczego Waleria była czerwona jak burak, co jadła Cecylka na makowej polanie, kto spałaszował cytrynowe ciasto pani Ludmiły, jak powstało ciasto z plotek, co można zjeść na obiad u Czesławy Czarownicy, w jaki sposób przygotować ciasto dla marudzących, bałwanki z sera, prawdziwy obiad, miksturki z ziół, chrupiące łatki, zupę na upały, ptasie mleczko i wiele innych słodkich, słonych, kwaśnych oraz gorzkich potraw.

Asia-Polihymnia | 2011-03-03

Fajne przepisy na kolorowe, radosne dania i cudne historie do czytania.

25109923 | 2013-06-05
Przeczytana: 06 czerwca 2010