Pieczemy ekologiczny chleb w domu

Wydawnictwo: Gaj
978-83-86982-30-1
przepisy, chleb

Tradycja, zdrowie i ekologia na Twoim talerzu! Ponad 100 sprawdzonych przepisów na chleb domowego wypieku Poradnik zawiera: przepisy na chleb wypiekany w gospodarstwach eko i bio całej Polski, receptury najbardziej znanych, polskich kucharek XIX i XX wieku, pieczenie zdrowego chleba według najsławniejszych lekarzy naturalistów, smakowite chleby naszych babć, przepisy na chleb z różnych...

Tradycja, zdrowie i ekologia na Twoim talerzu!
Ponad 100 sprawdzonych przepisów na chleb domowego wypieku
Poradnik zawiera: przepisy na chleb wypiekany w gospodarstwach eko i bio całej Polski, receptury najbardziej znanych, polskich kucharek XIX i XX wieku, pieczenie zdrowego chleba według najsławniejszych lekarzy naturalistów, smakowite chleby naszych babć, przepisy na chleb z różnych regionów Polski i świata oraz odpowiedzi na pytania : jakie chleby są najzdrowsze ?, co warto do nich dodawać? oraz wiele praktycznych porad i wskazówek.

źródło opisu: okładka książki

Arsenic | 2013-12-24