Tajne sprawy

Tłumaczenie: Michał Sufin
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Secret Stuff. For Boys Only.
978-83-7626-849-1
dla dzieci
rozrywka
GORMITI

Ściśle tajne! Nie zaglądać! To książka tylko dla wtajemniczonych! Znajdziesz tu: mało znane fakty i superpomysły na różne okazje, ponad 100 odlotowych naklejek a także poufne informacje jak zostać tajnym agentem i wiedzę, którą zaimponujesz innym! Na osobnych stronach znalazło się miejsce na notatki o sobie, swojej rodzinie i przyjaciołach, szkolnych sekretach i niezapomnianych chwilach. Opisy można urozmaicić zdjęciami, rysunkami oraz załączonymi naklejkami. Dzięki tej książce długo nie będziesz się nudził i zadziwisz wszystkich.

źródło opisu: opis wydawcy

Jamakasi | 2011-10-12