Księga aforyzmów

6 (14 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
aforyzmy, cytaty
Inne
Kamulka84

Zbiór aforyzmów, uporządkowanych w kategoriach:
- Sens życia
- Nauczanie i wychowanie
- Człowiek

źródło opisu: http://www.rema.com.pl/produkty/380828,Ksiega-aforyzmow.html

źródło okładki: skan autorski

Dokładnie kilka wypowiedzi naprawdę można uznać za życiowe i wartościowe. Cała reszta to przemyślenia ważne, bez głębszego sensu lub totalne głupoty, które nie mają poparcia w dzisiejszych czasach. Czy te głębokie jak kałuża słowa autorki szukały pieczołowicie, czy wkleiły wszystko co znalazły w internecie? Wiele z tych cytatów już nie jest ważna, chyba jak ktoś uważa, że kobieta powinna jedynie ładnie wyglądać, a mężczyźni nie potrzebują umysłu kobiety, bo ma ona inne ważniejsze organy (nie żartuje, w środku można znaleźć takie błyskotliwe stwierdzenia poniżające kobiety oraz mężczyzn). Można zajrzeć, aby znaleźć te kilka perełek w morzu. Wizualnie cała książka jest okropna, wszystko naskrobane jedno pod drugim, a te zawijasy na środku utrudniają lekturę. Ocena dwa, ponieważ znalazłam kilka cytatów do zapisania i zapamiętania.

Po więcej recenzji zapraszam na mojego bloga: https://zakreconydruk.blogspot.com/

kakunia84 | 2014-04-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki

błyskotliwe krótkie wypowiedzi znanych ludzi zawierające przekaz moralny i filozoficzny "Wierni przyjaciele, dobre książki i uśpione sumienie-oto ideał życia"- Mark Twain ;)polecam przeczytać i pare z nich zapamiętać przydadzą się w życiu ... ;)))

Mariposa | 2016-08-22
Przeczytana: 2011 rok

Zbiór wielu błyskotliwych wypowiedzi różnych osobistości w różnych tematycznych kategoriach. Ciekawie się czyta.

tsunami_blond | 2017-05-30
Przeczytana: 30 maja 2017