Zaskoczony Bożym głosem

Surprised by the Voice of God
Chrześcijaństwo
religia
Magdalena

Książka ta napisana została dla zwyczajnych chrześcijan, którzy w zgiełku codziennego dnia chcą słyszeć głos Boży. Jak mamy rozpoznać, że przemawia do nas Bóg, a nie nasze emocje, opinie ludzkie, a nawet moce zła? Jack Deere w swojej książce przedstawia inspirujące historie ludzi, którzy nauczyli się rozpoznawać głos Boży, posiadają bogate doświadczenie w służbie nauczycielskiej i pastorskiej...

Jack Deere w swojej książce przedstawia inspirujące historie ludzi, którzy nauczyli się rozpoznawać głos Boży, posiadają bogate doświadczenie w służbie nauczycielskiej i pastorskiej oraz nauczają zdrowych zasad biblijnych - wszystko to może pomóc nam w rozumieniu Słowa Bożego i słuchaniu Boga dla siebie samych i tych, którym usługujemy.

źródło opisu: Aetos

źródło okładki: Zdjęcie autorskie