Okładka książki Małpa w kąpieli i inne wiersze

Małpa w kąpieli i inne wiersze

Autor:
wydawnictwo
Wilga
poezja dla dzieci, wiersze
typ
papier
6,66 (59 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Oto wiersz jednego z najwybitniejszych poetów polskich. Książki z serii Klasyka wierszyka powinny się znaleźć w każdej biblioteczce!
Książka zawiera utwory Aleksandra Fredry, Agnieszki Frączek, Małgorzaty Gintowt, Urszuli Kozłowskiej, Bożeny Piergi, Agaty Widzowskiej-Pasiak, Marcina Brykczyńskiego, Jana Kazimierza Siwka.

Gdzie kupić?

Polecamy

Opinie czytelników
kryptonite | 2010-08-15
Przeczytana: 2000 rok

Mój pierwszy kontakt z Fredro - wierszę są boskie.

liaguszka | 2014-06-15
jatymyoni | 2014-03-04