Za progiem mroku

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Labirynt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
powieść polska
Kasik

W wyludnionej letnią porą Warszawie działa niezwykle przebiegły gang rozprowadzający narkotyki. Jest nawet gorzej i strasznej. Gang, kierowany żelazną ręką przez tajemniczego Bladego, nie cofnie się przed niczym i brutalnie morduje ludzi którzy nieopatrznie stanie na drodze jego interesów. Śledztwo prowadzi oczywiście major Szczęsny. Jak zwykle przystojny i szarmancki.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

teri | 2013-07-30
Przeczytana: 29 lipca 2013

Malutka ksiazeczka,brzydko wydana...a w niej,przerazajacy swiat narkomanii.Kryminal milicyjny,niby nic,a jednak tresc wstrzasajaca.Lata 80-te PRL-u,"kompot","makiwara",handlarze i narkomani.Nie polecam,nie odradzam...jezeli,ktos ma lub komus wpadnie w rece,przeczytac nie zaszkodzi.La maledetta droga...
Serdeczne podziekowania dla mojej Malgosi!

Woody | 2017-11-25
Przeczytana: 20 listopada 2016

Trochę produkcyjniak, trochę propaganda. Książka skierowana do młodzieży, którą miała ostrzec przed ćpaniem. Może i pachnie kiczem i tanią sensacją podlaną moralizatorstwem. Ale książka czytana teraz, z perspektywy lat, z przymrużeniem oka, to naprawdę ciekawa lektura.

Leszek Grądalski | 2018-01-31
Przeczytana: 1988 rok