The Chronicles of Pern: First Fall

The Chronicles of Pern: First Fall
jeźdźcy smoków, Pern
angielski
Caylith

Drugi z kolei chronologicznie tom serii jeźdźcy smoków, jaki nalezy przeczytac, zaraz po "Narodzinach smoków" by pojawiły się odpowiedzi na wiele pytań. M.in.: Dlaczego Pern? Skąd pomysł by tam się osiedlić i skąd planeta otrzymała taka nazwę? Jak wyglądała Pierwsza Przeprawa z Kontynentu Południowego na północ? Jak powstała Ruatha? Oraz coś, czego się nikt nie spodziewał... na sygnał kapsuły...

Jak wyglądała Pierwsza Przeprawa z Kontynentu Południowego na północ?
Jak powstała Ruatha?
Oraz coś, czego się nikt nie spodziewał... na sygnał kapsuły ratunkowej Teda Tubbermana(zobacz "Narodziny smoków") jednak przyszła odpowiedź!

Oto cztery opowiadania tworzące wspaniały dodatek do serii. POLECAM!

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.penguinrandomhouse.com/books/110308/the...»

Jak wyglądała Pierwsza Przeprawa z Kontynentu Południowego na północ?
Jak powstała Ruatha?

Oto cztery opowiadania tworzące wspaniały dodatek do serii. POLECAM!

Ninon | 2014-12-21
tomita70 | 2016-08-25