Cuda Polski. Najpiękniejsze miasta

Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka
83-7341-407-X
miasta, Polska
Mariusz

Wspaniale ilustrowany album to znakomita pomoc przy planowaniu wakacyjnej wyprawy do najpiękniejszych grodów Polski! Kraków, Gdańsk, Warszawa oraz kilkadziesiąt innych miast zostało ciekawie opisanych i zaprezentowanych na pięknych fotografiach, z planami ułatwiającymi dotarcie do najważniejszych zabytków. A jeśli nie możesz wybrać się na wycieczkę - po prostu "zaczytaj się" w niezwykłych dziejach i ciekawostkach polskich miast. Świetna lektura zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników.

źródło opisu: http://www.empik.com/

źródło okładki: http://www.empik.com/

wrzos118 | 2018-01-24
Przeczytana: 25 stycznia 2018

Zdjęcia i opisy miast Polski i ich cudów. Fajna forma poznania Polski.

michnar3 | 2012-04-28

Tą książkę przeczytałem jako wielką księgę Cuda Polski.

Arokis | 2018-01-01
notatnik89 | 2016-04-06