Cuda Polski. Najpiękniejsze miasta

83-7341-407-X
miasta, Polska
Mariusz

Inne wydania

Wspaniale ilustrowany album to znakomita pomoc przy planowaniu wakacyjnej wyprawy do najpiękniejszych grodów Polski! Kraków, Gdańsk, Warszawa oraz kilkadziesiąt innych miast zostało ciekawie opisanych i zaprezentowanych na pięknych fotografiach, z planami ułatwiającymi dotarcie do najważniejszych zabytków. A jeśli nie możesz wybrać się na wycieczkę - po prostu "zaczytaj się" w niezwykłych dziejach i ciekawostkach polskich miast. Świetna lektura zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników.

źródło opisu: http://www.empik.com/

źródło okładki: http://www.empik.com/

michnar3 | 2012-04-28
Na półkach: Przeczytane, 6-7

Tą książkę przeczytałem jako wielką księgę Cuda Polski.

notatnik89 | 2016-04-06
Brylant | 2015-04-24