Czarne komando

Tłumaczenie: Marek Rudnik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wyzwolenie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Blackcollar
83-7082-554-0
sf, s-f, fantastyka, zahn

Imperium Terranu już od ponad trzydziestu lat znajduje się pod okupacją Ryqrilów, których inwazji nie potrafili powstrzymać nawet najwspanialsi wojownicy w historii rodzaju ludzkiego - blackcollarowie. Wysłannik ziemskiego ruchu oporu, Allen Caine, otrzymuje rozkaz odnalezienia pięciu potężnych krążowników gwiezdnych, które mogłyby jeszcze zmienić wynik wojny. Po utracie kontaktu z dowództwem, zdany tylko na siebie Caine dociera na planecie Plinry do legendarnych wojowników. Tymczasem słynni wojownicy sprawiają wrażenie zniedołężniałych starców...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://karol.ginter.webpark.pl/zahn_wyzwolenie.htm

Pudel | 2013-02-20

Lubię takie książki - fabuła mknie w zabójczym tempie, bohaterowie są niezniszczalni i w zasadzie wszystko im wychodzi, do tego sporo laserów i wojownicy ninja - czego chcieć więcej od tego typu literatury?

sveg | 2011-05-08
Przeczytana: 07 maja 2011

W 2 słowach: fajna książka. Jak zacząłem czytać w środę to w piątek skończyłem :] a normalnie by mi to zajęło przynajmniej tydzień. Historia jest ciekawa, intryg typu "ktoś tu jest szpiegiem" jest mnóstwo, a akcja często przyspiesza, gdy tytułowi blackcollarowie wkraczają do akcji. Nie jest to może szczególnie złożona fabuła, ale tajemniczość niektórych postaci i ich działań sprawia że przyjemnie się czyta i aż nie chce się przerywać dopóki się nie dowie czy bohaterowie wpadną w pułapkę, czy są jednak o krok przed wrogami.

ROB | 2017-01-23
Furion | 2016-12-05