Misterna intryga

Wydawnictwo: Harlequin
The Butler Did It
miłość, zdrada, uczucie, szczęście
Sabinka

Anglia, XIX wiek On - Morgan Drummond, markiz Westham. Po pojedynku z przyjacielem zrywa z hulaszczym życiem. Zaszywa się w rodzinnym majątku i skazuje na samotność, żeby utemperować gwałtowne usposobienie. Gdy uznaje, że czas zrobił swoje, wyrusza do Londynu. Zamierza poszukać kandydatki na żonę, aby małżeństwem przypieczętować stabilizację. Ona – Emma Clifford, młoda piękność, znużona...

Anglia, XIX wiek

Ona – Emma Clifford, młoda piękność, znużona rolą opiekunki własnej rodziny: lekkomyślnego brata, nieporadnej matki i zwariowanej babki. Uważa, że jedynym wyjściem z tej niekomfortowej sytuacji jest znalezienie bogatego i utytułowanego kandydata na męża.
Oboje – spotykają się w londyńskiej rezydencji markiza. Na widok Emmy Morgan nie potrafi opanować zdumienia. Skąd się wzięła w jego domu? Przecież nie zdążył nikogo zaprosić! Zaraz jednak zdumienie ustępuje miejsca zachwytowi. Młoda kobieta jest niezwykle piękna.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

monishka90 | 2014-10-17
Przeczytana: 17 października 2014

Może nie jest to literatura najwyższych lotów, ale książka wciąga. Dawno się tak nie śmiałam przy żadnej książce, choć przyznam, że pewne sytuacje są trochę zbyt karykaturalne. Na poprawę humoru jak najbardziej polecam.

katixd | 2013-06-09
Na półkach: Przeczytane, Romanse

Zabawna, intrygująca - idealna na wieczór.

Iwa | 2013-08-21
Przeczytana: listopad 2013