Jak nogi łań na wyżynach

Tłumaczenie: Magdalena Kwiecień
Wydawnictwo: W Wyłomie
Hind's Feet on High Places
Magdalena

Przez ostatnie 30 lat, ta popularna alegoria, której sprzedaż przekroczył już dwa miliony kopii, znalazła stałe miejsce w bibliotece klasyki literatury chrześcijańskiej. Podobnie jak znana "Wędrówka pielgrzyma" Johna Bunyana, niniejsza książka jest alegorią, która pomaga chrześcijaninowi zrozumieć proces, przez jaki Bóg przeprowadza go, w celu ukształtowania w nim dojrzałej miłości. Historia...

Podobnie jak znana "Wędrówka pielgrzyma" Johna Bunyana, niniejsza książka jest alegorią, która pomaga chrześcijaninowi zrozumieć proces, przez jaki Bóg przeprowadza go, w celu ukształtowania w nim dojrzałej miłości. Historia ta opowiada o Strwożonej, mieszkance wioski Bojaźni w Dolinie Upokorzenia, która wyrusza na zaproszenia Pasterza w długą wędrówkę ku Wyżynom.
Aby dotrzeć na upragnione Wyżyny, Strwożona musi wpierw przezwyciężyć dręczące ją lęki. Osiąga to przez ochotne poddanie swojego życia Arcypasterzowi oraz podążanie za Nim - nawet wtedy, kiedy nie wie dokąd ją prowadzi, lub kiedy widzi to dokładnie i nie chce tam się udać. Towarzysząc Strwożonej w jej duchowej podróży, zrozumiesz w jaki sposób Pan działa w życiu swoich dzieci, przemieniając ich słabości w moc, a ich lęki w wiarę. Oczekuj świeżego objawienia na temat piękna i wspaniałości Bożych dróg!

Ta prosta alegoria jest jak lustro, w którym możesz, patrząc na duchową pielgrzymkę Strwożonej, zobaczyć swoją własną drogę z Bogiem, i spojrzeć z nowej perspektywy na to co Bóg dzisiaj robi w twoim życiu. To z kolei postawi cię wobec wyzwania, aby jeszcze głębiej się Mu poddać.

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: materiały wydawnictwa

aga | 2016-02-07
Przeczytana: 2015 rok

brak słów... tego si enie da opowiedzieć drugiej takiej nie znajdę... ALEGORIA ..coś pieknęgo czytałam karmiac się każdym słowem..nigdy nie miałam w reku lepszego cuda!!!

Mirabel91 | 2016-10-27
Przeczytana: 11 listopada 2015