21 Ways to Finding Peace and Happiness

Poradnik, chrześcijaństwo
poradniki
angielski
Magdalena

W dzisiejszym świecie trudno znaleźć pokój. Wydaje się, że gdzie nie spojrzymy, tam panuje zamieszanie i zmaganie, które sprawiają, ze nasze życie jest pełne stresu. Jak możemy odnaleźć pokój i wyciszenie, których potrzebujemy, aby osiągnąć prawdziwe zadowolenie z życia? 21 sposobów na znalezienie pokoju i szczęścia W tej książce autorka bestsellerów Joyce Meyer omawia dwadzieścia jeden...

21 sposobów na znalezienie pokoju i szczęścia

W tej książce autorka bestsellerów Joyce Meyer omawia dwadzieścia jeden sposobów na to, aby na nowo odkryć "pokój, który przewyższa wszelkie zrozumienie". Poprzez wnikliwe studium Słowa Bożego, jak również słowa mądrości i przenikliwe spostrzeżenia wypływające z jej osobistych doświadczeń, inspiruje ona nas, abyśmy rozpoczęli nasze własne poszukiwania trwałego pokoju. Wyrusz razem z Joyce w tę podróż i naucz się jak:
- Mieć pokój z Bogiem - kiedy oddasz Mu swoje zmartwienia pozwoli ci to doświadczyć nadprzyrodzonego odprężenia.
- Mieć pokój ze sobą samym - kiedy zrozumiesz jak walczyć o pokój, będziesz mógł przezwyciężyć emocjonalne i duchowe burze.
- Mieć pokój z innymi ludźmi - zachowanie nastawienia pełnego łagodności we wszystkich twoich relacjach będzie wzmacniało Twój pokój, zarówno w odniesieniu do Boga, jak i siebie samego.
- Podążać śladem pokoju - odkrycie tego, w jaki sposób pełne pokoju usposobienie wpływa na każdy aspekt twojego życia uzdolni cię do tego, aby jeszcze bardziej doświadczać tej rzeczywistości.

Bóg powtarza nam nieustannie na kartach Biblii, że mamy poszukiwać pokoju we wszystkim, co robimy. Wybór należy do nas. Czy jesteś gotowy go dokonać?

źródło opisu: Tył okładki książki

źródło okładki: christianbook.com