Czarny wulkan

83-85249-21-4
RPA, Afryka, apartheid
literatura faktu
takisobiejac

"Republika Południowej Afryki - pisze autor w swojej książce - to kraj złota, diamentów i krwi. Kraj, w którym czarni i biali ślubują sobie nazwajem śmierć". RPA, przy całej swojej niezwykłości i złożoności, jest coraz bliższym partnerem gospodarczym i turystycznym Polski. Aleksander Kropiwnicki, mający szczególną zdolność reporterską bycia "w oku cyklonu" [sic! - przyp. takisobiejac]...

Aleksander Kropiwnicki, mający szczególną zdolność reporterską bycia "w oku cyklonu" [sic! - przyp. takisobiejac] przybliża nam tę mało znaną ziemię, ciągle fascynujaca swoją egzotyką, a także bogactwem i rosnącą obecnością na mapie współczesnego świata.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

PannaBiBi | 2012-07-16
takisobiejac | 2011-02-11