Kradzione pocałunki

Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Sprzed Lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Stolen kisses
uczucia
Edyta

Jonathan Faraday, bogaty i przystojny markiz Dansbury, znany jest w towarzystwie jako cyniczny hulaka. Złamał już wiele niewieścich serc i czuje się zaskoczony, gdy spotkana na balu niezwykle piękna Lilith Benton nie chce nawet z nim rozmawiać. Dziewczyna, nie bez powodu nazywana Lodową Damą, nade wszystko dba o swe dobre imię i unika kontaktów z markizem, który jednak nie zamierza się poddać. Splot romantycznych wydarzeń sprawia, że Lilith i Jonathan stają się sprzymierzeńcami - wspólnie próbują dowieść, kto naprawdę jest winny śmierci pewnego arystokraty, i tym samym oczyścić się z ciążących na nich podejrzeń. Czy to wystarczy, by oboje zrozumieli, co tak naprawdę ich łączy?

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Iwona | 2013-06-11
Przeczytana: 28 maja 2013

Może i nie jest to literatura wysokich lotów, ale uwielbiam romanse tej autorki. Nie wiem co wpływa na "odczuwalność" emocji bohaterów, możliwe że sposób pisania, który osobiście bardzo mi odpowiada i sprawia że z mocno bijącym sercem pochłaniam każdą stronę. Przy tym nie da się nie zakochać w wymyślonych przez nią facetach, skandalicznie prowadzących się przystojniakach, którzy zrobią wszystko dla tej jedynej.

kinia2812 | 2016-12-04
Anna Baj | 2016-10-29