Kradzione pocałunki

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Stolen kisses
uczucia
Edyta

Jonathan Faraday, bogaty i przystojny markiz Dansbury, znany jest w towarzystwie jako cyniczny hulaka. Złamał już wiele niewieścich serc i czuje się zaskoczony, gdy spotkana na balu niezwykle piękna Lilith Benton nie chce nawet z nim rozmawiać. Dziewczyna, nie bez powodu nazywana Lodową Damą, nade wszystko dba o swe dobre imię i unika kontaktów z markizem, który jednak nie zamierza się poddać. Splot romantycznych wydarzeń sprawia, że Lilith i Jonathan stają się sprzymierzeńcami - wspólnie próbują dowieść, kto naprawdę jest winny śmierci pewnego arystokraty, i tym samym oczyścić się z ciążących na nich podejrzeń. Czy to wystarczy, by oboje zrozumieli, co tak naprawdę ich łączy?

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

MysiaG | 2017-12-06
Przeczytana: 05 grudnia 2017

Znowu bardzo udany romans historyczny pani Enoch, z dobrze zawiązaną intrygą i sporą dozą humoru.
Niektóre dialogi i knowania rozpasanego arystokraty - rozbrajające!
Córka wicehrabiego bierze udział w londyńskim sezonie, aby znaleźć wielce szacownego, majętnego narzeczonego i dzięki korzystnemu małżeństwu odbudować honor rodziny, który został splamiony skandalem wywołanym przez nieżyjącą już matkę dziewczyny. Piękną pannę oblegają utytułowani i zamożni zalotnicy. Niestety wokół dziewczyny gromadzą się czarne chmury i po pewnym czasie przekonuje się ona, że nie każdy z konkurentów jest człowiekiem prawym, nie wszystkim bliskim można ufać, a życzliwy może okazać się łajdak o fatalnej reputacji.

Iwona | 2013-06-11
Przeczytana: 28 maja 2013

Może i nie jest to literatura wysokich lotów, ale uwielbiam romanse tej autorki. Nie wiem co wpływa na "odczuwalność" emocji bohaterów, możliwe że sposób pisania, który osobiście bardzo mi odpowiada i sprawia że z mocno bijącym sercem pochłaniam każdą stronę. Przy tym nie da się nie zakochać w wymyślonych przez nią facetach, skandalicznie prowadzących się przystojniakach, którzy zrobią wszystko dla tej jedynej.

Gold_Fever | 2019-04-24
Na półkach: ✔ 2019 📚, Przeczytane