Sceniczne Drogi Krzyżowe Dla Młodzieży

Wydawnictwo: Serafin

Jak mówić młodym ludziom o Bogu? Jak przyciągnąć ich do Kościoła przeżywającego i celebrującego misterium wiary? To pytanie bardzo często zadają sobie księża i katecheci zaangażowani w troskę o religijne wychowanie młodego pokolenia. Okres Wielkiego Postu z pewnością jest czasem, który stwarza wiele dodatkowych okazji, by młody człowiek skierował swoje kroki do kościoła czy parafialnej salki. Jedną z takich możliwości jest nabożeństwo drogi krzyżowej, od wieków wpisane w nurt pobożności pasyjnej.

piozac | 2015-03-17
dzasti19 | 2011-05-15