Psychoanaliza dla każdego oryginalny kurs na przykładach z życia Charlotte

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Precis illustre de la psychanalyse.
psychoanaliza
disturbia

Psychoanaliza posługuje się własnym językiem. Żargon ten składa się z licznych terminów zorganizowanych na zasadzie wzajemnych powiązań. Autorka wyjaśnia poszczególne pojęcia w sposób prosty, umożliwiający każdemu czytelnikowi wstęp do psychoanalizy. Charlotte, bohaterka tej książeczki, stale nam towarzyszy, ilustrując działanie ludzkiej psychiki prostymi przykładami z własnego życia, a życie tej współczesnej młodej kobiety, daje mnóstwo sposobności do psychoanalizy.

źródło opisu: Klub dla ciebie, 2006

źródło okładki: www.kdc.pl

Zaczytana | 2013-05-31

Może być,ale jak dla mnie trochę zbyt powierzchowne podejście do tematu.

Violina | 2014-08-31

Czytałam tę książkę wiele lat temu i przez długi czas należała do moich ulubionych. Nawet zainteresowałam się psychoanalizą, którą obrzydziły mi potem studia psychologiczne. Jednak książeczka sama w sobie w bardzo przystępny sposób przybliża nam tajniki psychoanalizy, przedstawiając życie tytułowej Charlotte i jej zmagania z różnymi problemami.

anna_martyna | 2016-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2016