Wszystko można narysować. Wykorzystanie myślenia wizualnego w biznesie

Tłumaczenie: Bartosz Sałbut
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Power". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Unfolding the Napkin: The Hands-On Method for Solving Complex Problems with Simple Pictures
poradniki
Casthaluth

Kontynuacja bestsellera Narysuj swoje myśli Czarno na białym z dodatkiem koloru * Weź udział w czterodniowym kursie wizualnego rozwiązywania problemów * Odkryj nowy sposób myślenia * Wpadaj na nowe pomysły, znajduj nieoczekiwane rozwiązania i znacznie skuteczniej dziel się wnioskami * Poznaj narzędzia, reguły i zasady niezbędne, by w końcu stworzyć ten prosty rysunek Książka...

Kontynuacja bestsellera Narysuj swoje myśli
Czarno na białym z dodatkiem koloru

* Weź udział w czterodniowym kursie wizualnego rozwiązywania problemów
* Odkryj nowy sposób myślenia

Książka bogato ilustrowana
Zaczarowany ołówek na biurku

Czy pamiętasz jeszcze, w natłoku bardzo ważnych spraw i niezwykle skomplikowanych projektów, że najskuteczniejsze są najprostsze rozwiązania? Wyobraź sobie, że musisz wskazać drogę z punktu A do punktu B komuś, kto nie zna Twojego języka. Co zrobisz? Właśnie! Proste rysunki to świetne narzędzie do dzielenia złożonych spraw na mniejsze elementy. Szkice znacząco ułatwiają przekazywanie pomysłów ludziom wywodzącym się z różnych kultur i dysponującym różną wiedzą.

Trzymasz w ręku kontynuację bestsellera Narysuj swoje myśli. Książka utrzymana jest w konwencji warsztatów — przerabiając kolejne ćwiczenia, nauczysz się wykorzystywać myślenie wizualne do rozwiązywania złożonych problemów za pomocą przystępnych rysunków. Przekonaj się, że naprawdę możesz zobaczyć świat na nowo.

Zapomnij o PowerPoincie. Dan Roam pokaże Ci, w jaki sposób przekształcić papier i tablicę w niezbędne narzędzia biznesowe. Pamiętaj, że możesz rysować po całej tej książce! Bierz się do dzieła! Oto podstawy.

1. 1. Prosty rysunek jest najskuteczniejszym sposobem na wygenerowanie nowego pomysłu.
2. 2. Prosty rysunek jest najszybszym sposobem na rozwinięcie i sprawdzenie pomysłu.
3. 3. Prosty rysunek jest najskuteczniejszym sposobem na przedstawienie tego pomysłu innym ludziom.

źródło opisu: www.onepress.pl

źródło okładki: www.onepress.pl