Zmowa IV rozbiór Polski

historia
kamk

źródło okładki: http://www.antykwariat.nepo.pl/

ordoabchao | 2017-03-04

Każdy zainteresowany historią powinien przeczytać.Autor ma nietypowe podejście do kwestii II wojny światowej mianowicie uznaje pakt Ribbentrop-Mołotow za IV rozbiór Polski(zupełnie inaczej niż podają polskie podręczniki szkolne bredzące trywialnie o ,,wkroczeniu Sowietów''bądź ,,przekroczeniu granicy przez Armię Czerwoną'').Dziwię się,że tyle lat po 1989r. w Polsce wciąż dominuje rosyjsko-niemieckie kłamstwo i demagogia-czyli tzw. wyzwalanie Polski przez Rosję oraz tzw. polskie obozy śmierci.Czy kiedykolwiek Polska wstanie z kolan i przestanie ulegać wpływom i manipulacjom innych krajów i zacznie realizować własną politykę i EDUKACJĘ historyczną?Czas skończyć z mitem bratniego narodu sowieckiego lub braterstwie broni mongołów z Robotniczo-chłopskiej Armii Czerwonej z janczarami Berlinga...
Polecam książkę i ogólnie twórczość Andrzeja Leszka Szcześniaka każdemu komu znudziły się kolejne pisane na kolanie przez resortowe dzieci ,,podręczniki''.

TribalWarrior | 2014-07-04
Przeczytana: 09 lipca 2014