Star Wars: Rycerze Starej Republiki. Tom 3. Dni strachu, noce gniewu

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Cykl: Star Wars: Rycerze Starej Republiki (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars: Knights of the Old Republic Volume 3: Days of Fear, Nights of Anger
komiksy
Norbert

Załoga Ostatniej Szansy nie ma szczęścia. Padawan Zayne Carrick z własnej woli oddaje się w ręce sił Republiki, które niesłusznie oskarżają go o zamordowanie kolegów ze szkolenia Jedi. Z kolei zniedołężniały geniusz Camper trafia w szpony korporacji, przed którą ukrywał się całe życie. A to dopiero początek ich kłopotów... Gdy Zayne i jego znajomy hochsztapler Gryph starają się nie rzucać w...

Gdy Zayne i jego znajomy hochsztapler Gryph starają się nie rzucać w oczy i trafiają na linię frontu wojen mandaloriańskich, przerażająca wizja przyszłości sprawia, że Zayne poświęca własne bezpieczeństwo w nadziei na uratowanie niewdzięcznej Republiki. W tym samym czasie choroba ukochanego mistrza, Campera, zmusza Jarael do powrotu na Arkanię - rodzinną planetę, której nie miała okazji poznać. To także ostatnie miejsce, gdzie chciałby trafić Camper.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1116.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1116.html

Olka | 2012-03-02
Przeczytana: 25 lutego 2012

Świetny komiks i jeszcze lepszy prezent na urodziny, za który jestem niezmiernie wdzięczna. :*

Nan3k | 2016-08-29
Rogov | 2016-04-30