Statki kosmiczne Ezechiela

The Spaceships of Ezekiel
Daniken, Blumrich, Ezechiel, UFO,
historia
Gantu_mn

Czy teorie Dänikena są prawdziwe? Czy na ziemi gościły istoty z innych planet? Wybitny konstruktor NASA odkrywa zdumiewające fakty. Statki kosmiczne Ezechiela będą szokiem dla czytelnika. Książka ta zawiera dowody na istnienie technologii daleko bardziej zaawansowanej niż nasza - w VI wieku przed Chrystusem. Od czasu burzy wywołanej niezwykłym sukcesem książek von Dänikena, świat...

Czy teorie Dänikena są prawdziwe?
Czy na ziemi gościły istoty z innych planet?
Wybitny konstruktor NASA odkrywa zdumiewające fakty.

Od czasu burzy wywołanej niezwykłym sukcesem książek von Dänikena, świat poszukiwał dowodu na istnienie pozaziemskich przybyszów. Teraz Josef F. Blumrich, kierownik komórki NASA zajmującej się aerodynamiką pojazdów kosmicznych przenosi nas dalej, rzucając na kolana swoimi dowodami zaczerpniętymi z Biblii.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

witek2000 | 2015-01-22

Autor ma talent do tłumaczenia zjawisk opisanych w Biblii na dzisiejszy język, po przeczytaniu jej dowiedziałem się czegoś nowego i namnożyło się we mnie wiele pytań. Książka prowokuje bardzo do myślenia.

Wojciech Kowalski | 2013-12-27
DiDi | 2013-02-09